İptal ve İade Formu

BİLGİLENDİRME

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan ürünler, sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim yapılamamaktadır. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürünlerinizin iadesini sağlayabilirsiniz.

  -İade edeceğiniz ürünü, faturanızın arka yüzünde bulunan "İade Formunu" doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, YURTİÇİ  Kargo (444 99 99) 431305193 anlaşma kodu ile (Karşı Ödemeli / Ücret Ödemeden) göndermenizi rica ederiz. Kargo Bedeli YURTİÇİ Kargo için 55-75TL (Paket Boyutuna bağlı olarak) tutarınızdan kesinti yapılacaktır. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi birikon.com anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz.
Not: Tüm ürünlerimiz Ücretsiz Kargo ile gönderildiğinden İadelerde (Satış Sözleşmesi Madde 5) Kargo Ücreti Alıcı'ya ait olmaktadır. Gönderinizi yaparken ilgili anlaşma kodu ile Kargo Ücreti ödenmeden gönderim sağlamanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

 

 
    -İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Yurtiçi Kargo'ya ait  gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

 

 
    -Kapıda Ödeme işlemlerinin iadesinde faturanızına asıl nüshasında yer alan İade Formuna Banka Hesap bilgilerinizi (Hesap Sahibi adı Soyadı ve IBAN Numarası) yazmayı unutmayınız.

 

 

 
İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. Siparişiniz Kapıda Ödeme ise İade işlemleriniz Banka Hesaplarınıza en geç 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

 
Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanmaz. 
Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır.
 

İade Adresi: Birikon.com - Utku Mah. Çimentepe Cad. No:30 Şehzadeler/MANİSA

 

İptal ve İade formu için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR