TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişiniz onaylandıktan sonra en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilir ve talep ettiğiniz adrese teslim edilir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde, indirim ve kampanya dönemlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.  
  
Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için sitemizin sağ üst kısmında bulunan "Hesabım" linkine tıklayarak açılan sayfada "Siparişlerim" kısmında girmeniz yada burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır.

Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir. Eğer gerekliyse lütfen müşteri hizmetlerimize ulaşınız.

Saygılarımızla,

Birikon.com

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR