Hakkımızda

 

 

Güvenli alışveriş
 

Birikon.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan %100 güvenli SSL sertifikası kullanmaktadır. Birikon.com'da kredi kartı bilgileriniz sadece sipariş işlemi esnasında kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz. Bu sebeple kredi kartı bilgilerinizin kötü amaçlı kişilerce ele geçirilmesi tamamen önlenmiş olur.
 

En uygun fiyat ve Kalite Garantisi
 

Kaliteyi gerçekten ucuza alabilmeniz için, sattığımız ürünleri "en uygun fiyat" garantisi ile satıyoruz. Eğer aldığınız ürünü başka bir yerde daha uygun fiyata bulabilirseniz, aradaki farkın 10 katı tutarınca tarafınıza hediye çeki sunulur.

Satılan ürünlerin kalitesi, ürün seçim esnasında satın alma ekibimizin onayından geçtikten sonra  satışa sunulur. 37 yılı aşkın imalat ve perakende tecrübemizle kalite kontrolü yapılmadan hiçbir ürün satışa sunulmaz. Paketleme esnasında da aynı titizlikle 2. Kez kontrol edilen ürünler, tarafınıza iletilir.
 

En iyi müşteri deneyimi
 

Türkiye'de büyüyen e-ticaret sektörünle en iyiler arasında yer alabilmek için, sizlere en iyi müşteri deneyimini yaşatmak öncelikli hizmet anlayışımızdır. 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekimiz, ve sizlerle iletişim halinde kalabilmek için kurduğumuz Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram kanallarımız aracılığı ile de sürekli ulaşılabilir durumdayız.
 

Kolay İade
 

 

Sitemizden almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz,mesafeli satış sözleşmelerince belirlenen  7 günlük süre içerisinde iptal/iade formumuzu doldurarak tarafımıza kolayca iade edebilirsiniz. İadelerde Kargo Ücreti Alıcıdan karşılanmaktadır. Zaten "ücretsiz kargo" seçeneğimizle ürünü alırken hiçbir kargo ücreti ödemezken, ürün için ödemiş olduğunuz tutarı da  hiçbir kesinti yapılmadan kuruşuna kadar iade alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR